Zajęcia świetlicowe - "Stop! Agresji"

6 października 2020r. w świetlicy szkolnej dzieci klas 1b,2a,2b wzięły udział w zajęciach na temat przemocy i agresywnego zachowania.
Z dużym zaangażowaniem włączyły się do wspólnej zabawy w przygotowaniu ciekawego plakatu.

Na kartkach odrysowały swoje dłonie, wycięły je, kolorowały, a następnie przyklejały na plakacie. Po wykonaniu zadania uczestniczyły w pogadance, w której wyrażały swoje zdanie na temat przemocy i niewłaściwego zachowania wobec innych.

Dzieci mówiły o różnych emocjach oraz podawały przykłady przykrych dla nich zachowań.

Na koniec pełne wrażeń podsumowały zajęcia hasłem:" Stop! Agresji", wyrażając tym swój sprzeciw.
Plakat, efekt wspólnej pracy, zawisł na widocznym dla wszystkich miejscu.

Wychowawcy świetlicy
                                                             Prowadząca zajęcia: J. Dembińska

2020  Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły w Bydgoszczy