Wielka zbiórka artykułów plastycznych dla Dzieci z Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Bydgoszczy.

W dniach 12 – 16 października zostanie zorganizowana wielka zbiórka darów dla Dzieci z Domu Dziecka w Bydgoszczy.

Celem i swego rodzaju misją naszego stowarzyszenia jest projektowanie dla Wychowanków placówki lepszego jutra na miarę naszych możliwości, czyli: organizowanie wycieczek, warsztatów, zabaw plenerowych, czy po prostu zajęć kreatywnych. Dzięki wsparciu Darczyńców, udało nam się dotąd podarować Dzieciom wiele kolorowych chwil.

Zależy nam również na tym, aby nasi Podopieczni uwierzyli  w swoje siły oraz możliwości i współtworzyli własne „lepsze jutro”, oczywiście przy wsparciu Opiekunów.

Jedną z dróg do wypracowania tego celu, jest umożliwienie Dzieciom wyrażania swojej indywidualności, swoich marzeń i emocji poprzez sztukę, artyzm; wszelkiego typu zajęcia kreatywne.

Dlatego też zwracamy się tym razem z prośbą o podarowanie różnorodnego typu narzędzi i materiałów plastycznych:

bloków,brokatów sypkich, brokatów w kleju, kredek, farb, pasteli, bibuły, pędzli, nożyczek zwykłych, nożyczek kreatywnych, zestawów do przetykania przeznaczonych dla najmłodszych, filcu, itp.

Artykuły prosimy przynosić do p. Barbary Jankowskiej do sali nr 22 wraz z imieniem, nazwiskiem i klasą ucznia.

W imieniu Dzieci oraz własnym - z góry bardzo dziękujemy za każdą najmniejszą rzecz.

Jesteśmy wdzięczni i szczęśliwi, że pragniecie Państwo dołączyć do wspólnego budowania lepszego jutra!

Stowarzyszenie „Projektując Lepsze Jutro”

2020  Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły w Bydgoszczy