Rozpoczęcie roku szkolnego dla klas 1

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 dla klas 1

Drodzy rodzice i uczniowie, witamy Was serdecznie w nowym roku szkolnym 2020/2021.

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną nasz powrót do szkoły podlega szczególnym zaostrzeniom.

Zalecenia dla klas pierwszych

Uczniowie klas pierwszych spotykają się z wychowawcą na placu przed szkołą.
Ze względu na obecną sytuację jesteśmy zmuszeni ograniczyć ilość osób towarzyszących uczniom w tym ważnym dla nich dniu.
Dlatego uczniowie klas pierwszych wchodzą do hali sportowej wraz z wychowawcą i tylko jednym z rodziców/opiekunów według harmonogramu

Klasa 1a    godzina 8.30

Klasa 1b    godzina 9. 45

Klasa 1c    godzina 11. 00

Klasa 1d    godzina 12. 15

Wszyscy uczniowie oraz towarzyszący im rodzice wchodzą do szkoły w maseczkach, dezynfekują ręce i zachowują zasady bezpieczeństwa.
Po zakończeniu spotkania niezwłocznie, bez zbytecznego przemieszczania się po szkole opuszczamy budynek.

2020  Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły w Bydgoszczy