image1 image2 image3

W krainie bajek i baśni

W ramach realizowanego projektu "Czytam z klasą lekturki spod chmurki" uczniowie klas 1a i 2b wzięli udział w "zdalnym" Bajkowym Pokazie Mody. Celem było rozbudzenie pasji czytelniczych i stworzenie interesującego przebrania postaci z bajki, baśni czy legendy. W galerii możemy zobaczyć: Czerwonego Kapturka, Kopciuszka, Syrenkę, Ołowianego Żołnierzyka, Kapitana Haka, Harry'ego Pottera, Muchomora, Rybaka, Pana Twardowskiego, Szewczyka Dratewkę, Misia Paddingtona, Kota w Butach, Alicję w Krainie Czarów, Bestię oraz wiele innych postaci. Przebrania dzieci przeszły najśmielsze oczekiwania.

Uczestnicy pokazu wykazali się kreatywnością i pomysłowością. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu strojów.

Wszystkim uczniom biorącym udział w pokazie GRATULUJEMY!

Anna Dutkowska

Dorota Jankowska

 

   

PARTNERZY

2021  Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły w Bydgoszczy