image1 image2 image3

Majowy tydzień profilaktyczny

Drodzy uczniowie, rodzice i nauczyciele!

W dniach 18-22.05.2020 r., w naszej szkole odbywa się Majowy Tydzień Profilaktyczny. Tegoroczna edycja jest wyjątkowa, ponieważ z powodu COVID-19, odbędzie się online!

Podczas tych dni, będziemy poruszać tematy dotyczące zapobiegania uzależnieniom, bezpieczeństwa w sieci, zdrowego stylu życia oraz dbania o zdrowie psychiczne.

 

W ramach Majowego Tygodnia Profilaktycznego zostanie przeprowadzony m.in.  konkurs plastyczny ,,STOP UZALEŻNIENIOM", warsztat psychoedukacyjny ,,Dbam o zdrową głowę", profilaktyczne godziny wychowawcze.

Zapraszamy Was serdecznie - zaglądajcie na stronę internetową szkoły, do folderów ,,pedagog" i ,,psycholog" na dysku SP15, ponieważ właśnie tam będziemy umieszczać materiały i informacje dotyczące bieżących akcji ! :)

 

 Informacje dla rodziców >>

R. Dudek, P. Gehrke, M. Hamerska

   

PARTNERZY

2020  Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły w Bydgoszczy