Mamy laureatkę i finalistów Konkursu Wiedzy o Powstaniu Warszawskim.

Nasi uczniowie świetnie spisali się w konkursie o powstaniu warszawskim.

Natasza Chyzińska kl. 7e otrzymała tytuł laureatki, natomiast Anna Dietrichkeit 8e, Igor Suś 7a, Wiktoria Krakowiak 8b, Julia Czyżewska 7e, Alicja Jałocha 8e, Lena Chyzińska 7e, Norbert Kruczkowski 8e, Magdalena Wronkowska 8e,Cyprian Nowak 8e, Natalia Giża 8e, Adam Ojrzanowski 8d, Paweł Rychcik 8d to finaliści tego konkursu.

Niestety nie udało się przeprowadzić etapu finałowego, ale wyniki naszych uczniów z pierwszego etapu były naprawdę znakomite.

Gratulujemy sukcesu.

Agnieszka Stpiczyńska, Anna Kiełpinska, Bartosz Szymański

2020  Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły w Bydgoszczy