Srebrny medal w województwie i mistrzostwo Bydgoszczy

W dniu 10.12.2015r. w Zespole Szkół w Zbicznie odbył się Finał Wojewódzki turnieju unihokeja chłopców szkół podstawowych.
Uczniowie naszej szkoły z klasy 6d zajęli drugie miejsce w województwie Kujawsko-Pomorskim. Wielkie Gratulacje!

Skład srebrnych medalistów: Borowski Filip, Dahms Medard, Kalukiewicz Oskar, Kielich Nikodem, Nawrocki Jakub, Nęcka Jakub, Ratajski Michał, Tews Maksymilian, Tucholski Mikołaj, Zaręba Oliver.

W dniu 17.11.2015r. w Gimnazjum nr 28 w Bydgoszczy odbył się Finał turnieju unihokeja chłopców szkół podstawowych. Uczniowie naszej szkoły z klasy 6d zdobyli tytuł Mistrza Bydgoszczy.

Natomiast w listopadzie (12.11.2015r) w Zespole Szkół nr28 w Bydgoszczy odbył się finał turnieju unihokeja dziewcząt szkół podstawowych. Reprezentacja SP69 po zaciętej walce zajęła IV miejsce.

Skład reprezentacji kl.6b: Klaudia Jarosz – bramkarz, Jagoda Kowalska, Kalina Tokarska, Wiktoria Bączyńska, Dominika Rogalska, Aleksandra Szymelfejnik, Wiktoria Marciniak, Lidia Frankowska, Katarzyna Kierzek,

Gratulacje!

opiekun Kamilla Szuster