image1 image2 image3

Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja – konkurs

Zachęcamy społeczność naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie graficzno-historycznym dotyczącym uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Celem konkursu jest stworzenie projektu graficznego okładki do konstytucji.

 

Projekt może być wykonany własnoręcznie lub  komputerowo. Na okładce powinien znajdować się napis Konstytucja 3 Maja 1791, symbole graficzne dotyczące tego wydarzenia, mogą się też pojawić jakieś hasła dotyczące treści konstytucji.

Prace prosimy przesyłać swoim nauczycielom historii, oczywiście w formie zdjęć, bądź załączników do 19 kwietnia.

                                 Agnieszka Stpiczyńska, Anna Kiełpinska, Bartosz Szymański

   

PARTNERZY

2020  Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły w Bydgoszczy