image1 image2 image3

Bydgoszcz w obiektywie

Niedawno minęła 100 rocznica odzyskania niepodległości przez nasze miasto. Z tej okazji zachęcamy Was do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym.  Zadaniem jest uwiecznienie piękna naszego grodu nad Brdą na jednym ze zdjęć.

Do udziału zachęcamy uczniów klas IV - VIII . Każdy z uczestników może wykonać jedno lub dwa zdjęcia w formacie co najmniej 10x15. Prace prosimy oddawać do końca marca do pani Chechły, p. Stpiczyńskiej, p. Kiełpińskiej  lub p. Zalas i p. Szymańskiego. Rozstrzygnięcie  konkursu nastąpi w kwietniu.

 Życzymy powodzenia w wyszukiwaniu ciekawych obiektów wartych zatrzymania w kadrze!!!

A. Chechła, A. Stpiczyńska,  A. Kiełpińska, A. Zalas, B.Szymański

 

   

PARTNERZY

2020  Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły w Bydgoszczy