Wyniki konkursu "MÓJ PRZYJACIEL KOT"

Światowy Dzień Kota to święto obchodzone corocznie 17 lutego mające podkreślić znaczenie kotów w życiu człowieka.  Z tej okazji odbył się w naszej szkole konkurs fotograficzny "MÓJ PRZYJACIEL KOT".

Na zdjęciach przyniesionych przez uczniów można zobaczyć, że  koty są najlepszymi przyjaciółmi rodziny. Uczniowie w głosowaniu wybrali najsympatyczniejsze koty. Wybór był bardzo trudny, a liczba oddanych głosów bardzo wyrównana.

OTO WYNIKI KONKURSU:

I MIEJSCE- JOANNA ŚWIATOWA KLASA 7a, zdjęcie nr.2

II MIEJSCE - MICHAŁ ENGEL KLASA 6d, zdjęcie nr.10

III MIEJSCE - AMELIA DEPKA KLASA 6e, zdjęcie nr.9

WYRÓŻNIENIA:

JAKUB WIŚNIEWSKI KLASA 7c, zdjęcie nr.3

GRATULACJE!

ORGANIZATOR: BARBARA JANKOWSKA

2020  Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły w Bydgoszczy