image1 image2 image3

Nocka w Szkole klasy Ib Gimnazjum

To już druga w tym roku szkolnym nocka w szkole. W nocy z dnia 28 na 29 listopada 2015r. uczniowie klasy Ib gimnazjum bawili się w murach szkoły. Towarzyszyli im akrobaci, podopieczni trenera Krzysztofa Czai, uczniowie klas 4c, 5c i 6c. 

Uczniowie rozpoczęli nocne harce od rozgrywek sportowych, rozgrywanych na X-boxie, który podłączony do rzutnika dawał obraz niewyobrażalnych wymiarów. To zwiększyło emocje grających.

Po kolacji, punktualnie o północy uczniowie rozegrali mecz piłki nożnej na dużej hali sportowej. Po zaciętej, 1,5 godzinnej walce, mecz zakończył się remisem. Zmęczeni sportowcy rozpoczęli seans filmowy w sali gimnastycznej. Oczywiście nie mogło się obyć bez zabawy w „chowanego”, która w pustej szkole budzi wielkie podekscytowanie. Na koniec odbyły się rozgrywki gier przygodowych w pracowni komputerowej.

Zmęczenie dało znać dopiero ok. godziny 5 nad ranem, kiedy to uczniowie zasnęli na sali gimnastycznej, a o 8.00 wracaliśmy już do domu. Uczniowie klasy Ib bardzo dziękują swojemu wychowawcy panu Krzysztofowi Czai, który zorganizował całą nockę oraz opiekunom, którzy zgodzili się ich pilnować, pani Alicji Zwiefce, panu Witoldowi Kokotowi i oczywiście panu wicedyrektorowi Jakubowi Urbankowi, który osobiście sprawdził jak się bawią! Taka nocka pokazuje, że uczniowie lubią szkołę i lubią spędzać w niej czas, a przejście wieczorem po szkolnych korytarzach w domowych kapciach i pidżamach pomoże traktować szkołę jak drugi dom!

   

PARTNERZY

2019  Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły w Bydgoszczy