Przedstawienie klasy 4c- '' Zamieszanie w krainie baśni''

W grudniu uczniowie z klasy 4 c zaprezentowali swoim koleżankom i kolegom z młodszych klas przedstawienie zatytułowane '' Zamieszanie w krainie baśni''. Występ młodych aktorów został  ciepło  przyjęty   przez widownię.

Niektórzy z nich zostali  nawet poproszeni o autografy! Scenografię do przedstawienia przygotowały  uczennice z  klasy 7 c: Wiktoria Baranek, Kamila Chociłowska, Zuzanna Frasz, Julia Górska, Wiktoria Kuś, Nicola Maciejewska, Julia Mikołajczak, Julia Sikorska i Klaudia Ziętek. Całość występu została nagrana, na prośbę rodziców młodych artystów, przez ucznia z klasy 7c Sawina Nowaka. Jako ''sekcja porządkowa '' pomagali chłopcy z 7c: Wiktor Kantorek, Michał Mackiewicz, Jakub Wiśniewski i Sawin Nowak. Na przedstawieniu były również obecne byłe wychowawczynie dzieci-p. A. Dutkowska i   p. K. Zwiefka oraz obecna wychowaczyni -p. A. Hubert- Kaczmarek.

Małgorzata Świtała

2020  Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły w Bydgoszczy