Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom i Uczniom za ogromne zaangażowanie podczas akcji charytatywnych: pieczenie i sprzedaży rogalików oraz zbiórki darów dla MotoMikołajów! :)

Ilość wypieków i prezentów przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Zebraliśmy prawie połowę kwoty potrzebnej na zakup pionizatora dla Julci. Liczymy, że do Świąt Bożego Narodzenia uda nam się zebrać całą kwotę i zrobić Julii piękny prezent pod choinkę.

Pozdrawiamy i jeszcze raz dziękujemy

Opiekunowie akcji: Dorota Targosz, Alicja Zwiefka, Witold Kokot

2020  Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły w Bydgoszczy