image1 image2 image3

„Ciasteczko dla Mikołaja”

W piątek, 6 grudnia br., rusza kolejny etap naszej akcji „Serca otwieramy-naszym pomagamy”. Tym razem pieczemy pierniki i inne świąteczne ciasteczka na Mikołaja. Sprzedajemy je, tak jak ostatnio, na I piętrze obok sali 20. Bardzo liczymy, że i tym razem Państwo nas nie zawiodą! :)

 

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom i Uczniom za ogromne zaangażowanie podczas akcji charytatywnych: pieczenie i sprzedaży rogalików oraz zbiórki darów dla MotoMikołajów! :)

Ilość wypieków i prezentów przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Zebraliśmy prawie połowę kwoty potrzebnej na zakup pionizatora dla Julci. Liczymy, że do Świąt Bożego Narodzenia uda nam się zebrać całą kwotę i zrobić Julii piękny prezent pod choinkę.

Pozdrawiamy i jeszcze raz dziękujemy

 

Opiekunowie akcji: Dorota Targosz, Alicja Zwiefka, Witold Kokot

   

PARTNERZY

2020  Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły w Bydgoszczy