image1 image2 image3

Lubię szkołę ...

Lubię szkołę, bo…

Kolejny już raz zachęcamy do napisania listu, a w tym roku wyjątkowo emaila, którego adresatem będzie Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 15 z OMS Pan Tomasz Gadziński.

Konkurs na najzabawniejszy, a zarazem najciekawszy list prezentujący Wasze spostrzeżenia dotyczące uczniowskiego życia adresujemy do uczniów klas 4-8, a na emaile czekamy do 20.11. 2020 r. pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz a.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gorąco zachęcamy do udziału w konkursie.

                                                                                             A. Chechła, A. Zalas

 

 

   

PARTNERZY

2020  Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły w Bydgoszczy