Ogłoszenie wyników konkursu „SYMBOL POLSKOŚCI”

Konkurs patriotyczny został rozstrzygnięty!

Wzięło w nim udział aż 47 uczniów, w tym 34 z klas 1-3 oraz 13 z klas 4-8.Wasze pracy były bardzo ładne. Cieszę się, że dbacie o nasz kraj, o dobrą pamięć i swoje pochodzenie. Wykazaliście się wielką samodzielnością i kreatywnością, za co bardzo doceniam. Jestem pod wielkim wrażeniem!

Konkurs podzieliłam na dwie kategorie wiekowe, tzn. dla uczniów klas: 1-3 i 4-8.

Wyniki w kategorii klas 1-3:

I miejsce- Karol Siegert (klasa 2b), oraz Tymoteusz Szturo (klasa 2b)

II miejsce- Lena Chudzińska (klasa 1a)

III miejsce- Urszula Nowicka (klasa 1a)

Wyróżnienia:

Oliwier Jaszkowski (klasa 2b),

Małgorzata Puławska (klasa 2c),

Barbara Bracht (klasa 1a).

Wyniki w kategorii klas 4-8:

I miejsce- Szymon Rychcik (klasa 7d)

II miejsce- Maria Jankiewicz (klasa 6b),

III miejsce- Mikołaj Filipczak (klasa 8d) oraz Dalia Jaszkowska (klasa 5a)

Serdeczne gratulacje dla zwycięzców!

Dziękuję za tak liczny udział w konkursie i przepiękne prace. Wszyscy uczniowie biorący w nim udział, otrzymują punkty za zachowanie. Wkrótce odbędzie się rozdanie nagród. Cieszę się, że jesteście patriotami.

Organizator: Anna Wejer