Wybrzmiały pieśni i piosenki patriotyczne...

Zgodnie z corocznym już zwyczajem naszej szkoły, obchodom Narodowego Święta Niepodległości, towarzyszył Konkurs Pieśni Patriotycznych.  W wykonaniu uczniów klas 4-7 usłyszeliśmy między innymi: „Pierwszą brygadę”, „Białe róże”, „Siekierę, motykę” czy „Piechotę”.

Jury, zmagając się z niełatwym zadaniem wyłonienia zwycięzców, zdecydowało się wyróżnić następujących młodych wykonawców:

I miejsce w kat. Solista: Lena Bielunkiewicz, kl. 7a

I miejsce w kat. Zespół wokalny: Lena Krzyżanowska, Emilia Lachowicz i Anna Łysiak, kl. 5b

II miejsce w kat. Solista: Julia Skarbek, kl. 6a

II miejsce w kat. Zespół wokalny: Liliana Kowalska i Wiktoria Marcińczyk, kl. 5d

III miejsce w kat. Solista: Małgorzata Dziuba, kl. 6a

Wyróżnienia w kat. Solista: Weronika Kasperowicz, kl. 5a

Artur Szczęśniak, kl. 6a

Wyróżnienia w kat. Zespół wokalny: Oliwia Długołęcka, Liliana Kowalska, Wiktoria Marcińczyk, Klaudia Szczęśniak, kl. 5d.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Justyna Kosz-Szumska, Violetta Zawojska

2020  Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły w Bydgoszczy