Konkurs „Symbol Polskości” z okazji 11 listopada

Zbliża się bardzo ważne dla nas Święto Państwowe
- Święto Odzyskania przez Polskę Niepodległości.
Z tej okazji w szkole organizowany jest konkurs
patriotyczny pt. „Symbol Polskości”.

Celem tego konkursu jest krzewienie patriotyzmu, miłości do naszej Ojczyzny od najmłodszych lat. Pokażmy naszej małej społeczności, co mamy najpiękniejszego, z czym kojarzy nam się Polska, czym możemy się pochwalić, z czego jesteśmy dumni, jako obywatele tego Kraju.

Co trzeba zrobić?
Należy stworzyć swój symbol polskości, co mamy piękne, z czego jesteśmy dumni, jak pokazać, że jesteśmy Polakami. Symbole mogą być wykonane dowolną techniką, materiał również jest dowolny.

Kto może wziąć udział w konkursie?
Konkurs przeznaczony jest dla klas 1-3 i 4-8.

Oceniane będą:
1. Samodzielność wykonania.
2. Estetyka i zgodność z normami.
3. Kreatywność.
4. Zgodność z tematem.

Wszystkie Wasze dzieła będą rozwieszone w całym budynku szkoły. Nie zapomnij się podpisać: imię i nazwisko ucznia oraz klasę. Prace należy przynieść do 15. Listopada 2019r. do Anny Wejer lub Alicji Zwiefki. Najlepsze zostaną nagrodzone. Prace dostarczone po terminie nie będą brały udziały w konkursie.

Uczniu, w piątek 8. listopada przyjdź w stroju galowym, przypnij barwy biało-czerwone (może to być wstążka, kotylion).

Organizator: Anna Wejer