image1 image2 image3

MOTO MIKOŁAJE - DAWCY UŚMIECHU

Święta zbliżają się wielkimi krokami. A co za tym idzie, otwierają się ludzkie serca skore do pomocy innym.
1. 12. 2019 r. odbędzie się na Placu Wolności finał akcji MotoMikołaje 2019. W ramach tej akcji zamierza się przygotować ok. 300 paczek dla chorych dzieci z bydgoskich szpitali. Zbiórka darów na ten cel potrwa do 18 listopada. Już wkrótce rozpocznie się ona również w naszej szkole. Osobą odpowiedzialną za zbiórkę będzie pani Alicja Zwiefka.
Co będzie zbierane? Oczywiście to, co dzieci lubią najbardziej, czyli słodycze. Oprócz słodyczy mile widziane będą artykuły papiernicze i higieniczne. MotoMikołaje złożą wizytę małym pacjentom i osobiście wręczą upominki.
Fundusze wylicytowane w tej akcji przyczynią się również do zakupu najpotrzebniejszego sprzętu szpitalnego.

Zachęcamy do licytowana przedmiotów na stronie internetowej na Facebooku (Licytacje Moto DawcyUśmiechu- MotoMikołaje Bydgoszcz-MotoZające).

Zapraszamy wszystkich, którzy mają dobre serca!
 
redakcja tekstu: p. Ilona Klaman
 
   

PARTNERZY

2020  Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły w Bydgoszczy