image1 image2 image3

Mamy kolejnych Mistrzów Województwa

We wtorek 29 października odbył się finał wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej (klasy 7–8) w piłce nożnej. Reprezentacja naszej szkoły, składająca się z uczniów klasy 8d, okazała się niepokonanym zespołem rozgrywek i zdobyła mistrzostwo województwa.

 

W turnieju finałowym nasi uczniowie pokonali kolejno:  Piechcin  6:1, Kikuł  9:1 i Grudziądz  4:0. Skład złotych medalistów: Stanny Dominik, Arendt Michał, Bączyński Dawid, Borowski Mikołaj, Brzezicki Mateusz, Chabasiński Tomasz, Chojnacki Marcel, Dziarkowski Mikołaj, Filipczak Mikołaj, Heigelmann Oliver, Hodur Szymon, Jaciubek Jakub, Januszewski Mikołaj, Jeziorski Igor, Kotowski Maciej, Mazur Mateusz, Ojrzanowski Adam, Oleksy Igor, Pawlak Michał, Rychcik Paweł, Ryczkowski Jakub, Stróżyński Maksymilian, Wierzbicki Adam, Zatorski Marcin, Zieliński Jakub, Tekliński Jakub. Trener zespołu:  p. Rafał Krygier

Gratulacje dla zawodników  i trenera !

 

   

PARTNERZY

2020  Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły w Bydgoszczy