image1 image2 image3

"Szkoła do hymnu"

11 listopada to szczególna data dla każdego Polaka.Tego dnia czcimy bohaterstwo, waleczność i męstwo naszych przodków, dzięki którym Polska po 123 latach niewoli wróciła na mapę Europy.Wyrażamy radość z tego, że żyjemy w wolnym i suwerennym kraju.

 Z tej okazji Szkoła Podstawowa nr 15 im. Teresy Ciepły z OMS w Bydgoszczy włącza się w akcję „Szkoła do hymnu” i w piątek, 8 listopada,o symbolicznej godzinie 11:11 wspólnie zaśpiewamy 4. zwrotki „Mazurka Dąbrowskiego” . 

Przedsięwzięcie to kontynuacja ubiegłorocznej inicjatywy „Rekord dla Niepodległej”, w której uczestniczyli uczniowie oraz nauczyciele naszej szkoły.

 Bądźmy razem w tym dniu! 

Świętujmy wspólnie Święto Niepodległości! 

                                                                                       A.Stpiczyńska, B.Szymański

   

PARTNERZY

2020  Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły w Bydgoszczy