image1 image2 image3

UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY MISTRZAMI I WICEMISTRZAMI ŚWIATA W HIP-HOPIE

   

W dniach 15-18 października  w Niemczech, w mieście Bremerhaven  odbyły się Mistrzostwa Świata International Dance Organization Hip-hop and electric Boogie. Oliana Nowak z klasy 4c wraz ze swoją formacją Wolf Kids już w pierwszym dniu turnieju zdobyli tytuł Mistrza Świata .

Sawin Nowak z klasy 7c i Alicja Jałocha uczennica klasy 8e na co dzień razem trenują w studiu tańca Up2excelence. Razem ze swoją formacją Wolf Junior w kategorii 12-15 lat zdobyli tytuł Wicemistrza Świata. Sawin startował w również w kategorii solo hip hop 12-15 lat zajmując wysokie 13 miejsce. Natomiast w kategorii solo electric boogie i w ducie electric boogie zajął 8 miejsce .

Łącznie studio tańca przywiozło do Bydgoszczy 3 medale .

                                                      Gratulujemy tancerzom i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

 

   

PARTNERZY

2020  Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły w Bydgoszczy