image1 image2 image3

Dzień Edukacji w naszej szkole

Dnia 11 października br. odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej, który prowadzili Natalia Ćwiklińska i Kacper Matuszyński z klasy 8b. Był to ich znakomity debiut w roli konferansjerów. Program artystyczny przygotowali uczniowie klas 1c, 2c, 2d i 3c.

Koncert życzeń, przeplatany piosenkami z bajek, był wspaniałym prezentem dla Dyrekcji, Nauczycieli i wszystkich pracowników naszej szkoły. Kolorowe stroje dzieci i układy taneczne dopełniły piękną recytację wierszy, a utwory muzyczne porywały uczniów na widowni. Program bardzo się wszystkim podobał i został nagrodzony gromkimi brawami.

Pan dyrektor Tomasz Gadziński wręczył nagrody wyróżnionym nauczycielom, a następnie przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Alicja Maławy nagrodziła Oskarami naszych pedagogów w kilku kategoriach.                                                                    

Oto kategorie Nauczycielskich Oskarów wręczonych przez Samorząd Uczniowski  w roku szkolnym 2019/2020

Kategoria

Opis

Nagrodzony nauczyciel

PIŁA ROKU

wymagająca, surowa,

 lubi robić kartkóweczki

Magdalena Frank - Kaszyńska

ZŁOTY PYTAJNIK

najczęściej bierze

do odpowiedzi

Agnieszka Stpiczyńska

ZŁOTY DRAPAK

niewyraźnie pisze na tablicy

Agata Chechła

SŁONECZNY PATROL

zawsze uśmiechnięty, dowcipny

Violetta Śmieszek

MAGICZNE LUSTERECZKO

dobrze ubrane, dbające o swój wygląd

Katarzyna Szpott

PRZYJACIEL ROKU

można porozmawiać nie tylko o nauce

Alicja Zwiefka

ZŁOTY EXPRESS

najszybciej oddaje klasówki/ albo najszybciej jest w klasie po dzwonku

Joanna Sulińska

ZŁOTA RZEPA

nigdy nie choruje, zawsze jest obecna

Dorota Werner

ZŁOTA MĘCZYDUSZA

najwięcej zadaje do domu

Edyta Młynarska

ZŁOTY WYKŁADOWCA

tłumaczy wytrwale i skutecznie

Barbara Jankowska

 

 

 Gratulujemy!!!!

A.Zwiefka i W. Kokot

   

PARTNERZY

2020  Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły w Bydgoszczy