Dzień Edukacji w naszej szkole

Dnia 11 października br. odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej, który prowadzili Natalia Ćwiklińska i Kacper Matuszyński z klasy 8b. Był to ich znakomity debiut w roli konferansjerów. Program artystyczny przygotowali uczniowie klas 1c, 2c, 2d i 3c.

Koncert życzeń, przeplatany piosenkami z bajek, był wspaniałym prezentem dla Dyrekcji, Nauczycieli i wszystkich pracowników naszej szkoły. Kolorowe stroje dzieci i układy taneczne dopełniły piękną recytację wierszy, a utwory muzyczne porywały uczniów na widowni. Program bardzo się wszystkim podobał i został nagrodzony gromkimi brawami.

Pan dyrektor Tomasz Gadziński wręczył nagrody wyróżnionym nauczycielom, a następnie przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Alicja Maławy nagrodziła Oskarami naszych pedagogów w kilku kategoriach.

Oto kategorie Nauczycielskich Oskarów wręczonych przez Samorząd Uczniowski  w roku szkolnym 2019/2020

Nagrodzony nauczyciel

PIŁA ROKU

wymagająca, surowa,