Sukces naszej uczennicy

Maja Grzelczak z klasy 5d, zajęła II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym zorganizowanym z okazji 100-lecia Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

Violetta Zawojska

4 października 2019 roku w Wieży Ciśnień (Muzeum Wodociągów) odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród w międzyszkolnym konkursie plastycznym zorganizowanym z okazji 100 – lecia Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Nasza uczennica Maja Grzelczak zajęła w tym konkursie II miejsce. Na uroczystości odbyło się również otwarcie wystawy poświęconej historii igrzysk olimpijskich. Uroczystość uświetnili swoją obecnością bydgoscy olimpijczycy, posiadający wśród swoich laurów medale olimpijskie. Zwieńczeniem uroczystości było wspólne pamiątkowe zdjęcie.