image1 image2 image3

INAUGURACJA ZAWODÓW LEKKOATLETYCZNYCH

We wtorek 24.09.2019r odbyły się pierwsze szkolne zawody lekkoatletyczne. 

Lekkoatleci SP 15 z OMS wystartowali w sztafecie 4x100m podczas „Memoriału im. Teresy Ciepły“. Sportowcy naszej szkoły rozpoczęli sezon świetnymi wynikami. W rywalizacji klas 7 – 8 zarówno dziewczęta jak i chłopcy zdobyli złote medale, natomiast w rywalizacji klas 4 – 6 chłopcy odebrali srebrne krążki, a dziewczynki stanęły na najwyższym stopniu podium.

 

Szkołę reprezentowali: Julia Bednarczyk / kl.7b /, Katarzyna Chodynicka  / kl.8b/, Oskar Knopik  / kl.7b /, Weronika Czerwińska / kl.7b /, Oliwia Kwiatkowska  / kl.8b /, Filip Kosecki  / kl.7b /, Derrick Kporhotor  / kl.7a /, Mikołaj Marciniak  / kl.7b / , Karolina Grochecka   / kl.6b /, Aleksandra Luba  / kl.6b /, Maria Siekierska  / kl.6b /, Lea Urbańska  / kl.6b /, Hubert Gil  / kl.6b /, Gabriel Lewandowski  / kl.6b /, Jan Stejuk   / kl.6b /, Marcel Sulwiński   / kl.6b /.

 

 

 

 

   

PARTNERZY

2020  Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły w Bydgoszczy