EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH 2019/2020

25 września obchodziliśmy w naszej szkole Europejski Dzień Języków Obcych.
Głównym celem wydarzenia było uświadomienie korzyści płynących z uczenia się języków obcych oraz podkreślenie ich roli i znaczenia w życiu.

Już od początku tygodnia szkoła został udekorowana flagami państw europejskich, uczniowie przygotowywali plakaty z hasłem promującym naukę języków.

W dniu obchodów uczniowie klasy 8a przedstawili kilka scenek, które z humorem ukazywały korzyści płynące z nauki języków. Następnie uczniowie klas 6-8 wzięli udział w konkursie w formie quizu, w którym mieli odpowiedzieć na zaszyfrowane pytania z wiedzy o językach obcych.

Gratulacje dla najszybszych i najbardziej dokładnych uczestników!!!

I miejsce Jakub Nowakowski i Maciej Ciechowski 8e

II miejsce Julia Kelm i Julia Bednarczyk 7b