Grudniowe śpiewanie

Dnia 16 grudnia uczniowie klas 4-6 SP po raz kolejny popisali się swoimi talentami muzycznymi. Podczas szkolnego konkursu „Grudniowe Śpiewanie” dzieci zaprezentowały wokalne, a nawet instrumentalne wykonania znanych polskich kolęd oraz piosenek świątecznych. Nasi uczniowie wykazali się również niezwykłą pomysłowością w przygotowanych strojach i choreografii.

Warto dodać, że konkurs uświetnił występ studentów UKW, którzy swoim wykonaniem dwóch współczesnych kolęd, wprawili w zachwyt całą publiczność.

Wrażenia i emocje były ogromne. Wszyscy uczestniczy zasługują na najwyższe uznanie i pochwałę! Jury miało niezwykle trudne zadanie wyłonienia zwycięzców. A zostali nimi:

Miejsce I: Oliwia Małek z klasy V b

Miejsce II: Oskar Karliński z klasy VI b

Miejsce II: Aleksandra Słomska z klasy V a

Miejsce III: duet: Oliwier Karczewski i Jakub Kowalczyk z klasy IV b

Wyróżnienie: duet - Olivia Sarnecka i Julia Wojtynowska z klasy V c

Wyróżnienie: trio – Dominika Ronkiewicz, Kinga Ostromęcka i Amelia Korzenecka z klasy V b

Gratulujemy!!

ZOBACZ GALERIA ZDJĘĆ