image1 image2 image3

Warsztaty ekologiczne w Ośrodku Wilga w Górznie

  

W dniach  26 i 27 września klasy 7c i 7e brały udział w warsztatach ekologicznych na terenie Górznieńsko- Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego.

Uczniowie  zdobywali wiedzę, jak bez szkody czerpać z zasobów natury. Młodzież uczyła się przeprowadzania obserwacji i i wyprowadzania z nich wniosków. Lekcje w terenie pomogły w lepszym poznawaniu i zrozumieniu funkcjonowania przyrody i najbliższego otoczenia. Cały pobyt w Ośrodku Wilga w Górznie dostarczył wiele radości i niezapomnianych wrażeń.

               Organizatorki i opiekunki: Barbara Jankowska i Gabriela Kurowska

                                                        Fotorelacja z pobytu

 

 

   

PARTNERZY

2020  Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły w Bydgoszczy