image1 image2 image3

Edukacja bez szkolnych ławek, czyli Dzień Pustej Klasy

       

W piątek 13 czerwca klasy 1-3 po raz kolejny  przyłączyły  się do obchodów DNIA PUSTEJ KLASY. Celem tego święta jest popularyzacja edukacji na świeżym powietrzu i sprawienie, aby klasy w tym dniu były puste! Uczniowie młodszych klas najpierw swoje wakacyjne marzenia rysowali kolorową kredą na boisku szkolnym. Potem udali się na zajęcia terenowe do pobliskiego parku.

Tam czekały na nich różne zadania i gry przyrodnicze : m.in.: bingo przyrodnicze, ścieżka bosych stóp, leśne kółko i krzyżyk, przyrodnicze wyklejanki oraz zabawy ruchowe i wspólny, zdrowy piknik. Zadania wymagały umiejętności współpracy i podziału ról. Dzień był pełen wrażeń. Za rok z pewnością powtórzymy to święto!

Małgorzata Bulman-Goździcka
Dorota Jankowska

   

PARTNERZY

2019  Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły w Bydgoszczy