image1 image2 image3

WICEMISTRZOSTWIE WOJEWÓDZTWA W LIDZE LEKKOATLETYCZNEJ

W dniu 24 maja w Tucholi, odbył się Wojewódzki Finał Drużynowej Ligi Lekkoatletycznej.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klas 7 i 8 szkoły podstawowej oraz z klas III gimnazjum.
Zarówno reprezentacja dziewcząt jak i chłopców zajęła 2 miejsce w swoich kategoriach wiekowych zostając wicemistrzami województwa. 

 

Reprezentacja szkoły:

Zespół dziewcząt: Wiktoria Bączyńska, Weronika Ciabach, Katarzyna Chodynicka, Natalia Ćwiklińska, Oliwia Dziemidzik, Urszula Kowalska, Oliwia Kwiatkowska, Zuzanna Kałużna, Amelia Korzenecka, Katarzyna Magierowska, Marcelina Markiewicz, Aleksandra Pawlak, Kinga Ostromęcka.

Zespół chłopców: Kacper Banach, Mateusz Gąsior, Łukasz Kusz, Hubert Selerzyński, Kornel Paczkowski, Kacper Matuszyński, Jakub Mojsiej, Jakub Węgierski, Kacper Nowakowski, Patryk Paradowski, Maksymilian Rybka, Wiktor Moszczyński.

Trenerami zespołów są: p. Bartosz Sobowiec, p. Stanisław Juszczak, p. Malwina Stefańska, p. Marcin Kaczocha, p. Alina Kaczocha.                                    

 

GRATULUJEMY ZAWODNIKOM I TRENEROM !

   

PARTNERZY

2019  Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły w Bydgoszczy