image1 image2 image3

Nocka w szkole klasy 6b SP

Po raz pierwszy w tym roku szkolnym zorganizowaliśmy nockę w szkole. Noc z dnia 30 na 31 października klasa 6b spędziła w murach szkoły. Uczniowie byli świetnie zorganizowani i doskonale przygotowani. Mieli opracowany plan zabaw na całą noc, mnóstwo jedzenia oraz sprzęt do spania.

Uczniowie m.in. bawili się w chowanego, rozegrali mecz unihokeja, obejrzeli film, zjedli wspólną kolację oraz zorganizowali sobie mini dyskotekę. Zmęczenie dało znać dopiero ok. godziny 5 nad ranem, kiedy to uczniowie zasnęli na sali gimnastycznej, a o 9.00 wracaliśmy już do domu. Uczniowie klasy 6b bardzo dziękują opiekunom, którzy zgodzili się ich pilnować, a bez których nie mogliby się tak wspaniale bawić. Dziękują zatem pani Alicji Zwiefce, panu Krzysztofowi Czai, panu Witoldowi Kokotowi i oczywiście panu dyrektorowi Tomaszowi Gadzińskiemu, który osobiście sprawdził jak się bawią!

   

PARTNERZY

2019  Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły w Bydgoszczy