image1 image2 image3

Wielkanocna kartka z motywem bydgoskim

W tegorocznym konkursie plastycznym na projekt kartki wielkanocnej z motywem bydgoskim, organizowanym przez ratusz wzięło udział wielu uczniów klas pierwszych również z naszej szkoły. Zadanie polegało na zaprojektowaniu wielkanocnej kartki z motywem miasta. Autorką jednej z trzech zwycięskich kartek została Kalina Kijak, uczennica klasy 1 d.

 

Zwycięskie kartki zostały wydrukowane - to na nich prezydent Rafał Bruski i przewodnicząca Rady Miasta Monika Matowska napisali życzenia świąteczne do ważnych osób z Bydgoszczy i z Polski.

Laureaci otrzymali dyplomy, vouchery i gadżety bydgoskie. Gratulujemy!

K. Przybyłowska

 

   

PARTNERZY

2019  Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły w Bydgoszczy