image1 image2 image3

Nasze uczennice w Młodzieżowej Radzie Miasta

Dnia 28 października 2015 roku w Zespole Szkół nr 27 w Bydgoszczy, w ramach Międzygimnazjalnego Sejmiku Uczniowskiego, odbyły się wybory przedstawicieli do Młodzieżowej Rady Miasta. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas 3. Gimnazjum nr 57 MS w składzie:

Dominika Szupiluk, Julia Brzozowska i Kacper Rybacki, którzy udali się na Sejmik wraz z opiekunem p. Iloną Klaman. Zadaniem gimnazjalistów było przedstawienie swojej osoby oraz zaprezentowanie swoich pomysłów w ciągu 2 minut. Po prezentacji kandydatów odbyły się tajne wybory. Z listy 25 osób wybierano 15. Głosy liczyli Liderzy Samorządów Uczniowskich, którzy przybyli wraz z uczniami. Dla naszych gimnazjalistek wybory przebiegły pomyślnie, gdyż zakwalifikowały się one do Młodzieżowej Rady Miasta. Gratulujemy Julii i Dominice!

Życzymy im wielu twórczych pomysłów oraz owocnej pracy!

   

PARTNERZY

2019  Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły w Bydgoszczy