Dzień Chłopca i Dzień Krawata

Dnia 30 września 2012 roku zostało przeprowadzone głosowanie na najsympatyczniejszego chłopaka. W głosowaniu brały udział wszystkie dziewczęta Szkół Podstawowych  i Gimnazjum. Podawały one jedno nazwisko chłopca, który ich zdaniem zasługuje na ten tytuł.

Oto wyniki wyborów na „Najsympatyczniejszego Chłopaka”:

SZKOŁY PODSTAWOWEJ

I miejsce zdobyli  Cyprian Suś z kl. 6b i Olaf Wojciechowski z kl. 4a

I miejsce zdobył  Jakub Frąckowiak z kl. IIId

Dzień Chłopca to, już od kilku lat w naszej szkole, również Dzień Krawata. Polega on na tym, że wszyscy uczniowie ubierają krawaty i to nie tylko chłopcy. Uczeń
w krawacie zwolniony jest tego dnia z pytania. Chyba właśnie ten argument zachęcił naszą młodzież do udziału w zabawie. Gdyż aż 6 klas Szkoły Podstawowej i 8 klas Gimnazjum zdobyło 100% krawatów w klasie! WSZYSTKIM GRATULUJEMY!!!