image1 image2 image3

Dzień Babci i Dziadka

             Mimo że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa wyjątkowe  dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków. Z tej okazji, 31 stycznia uczniowie kl. 1 d zaprezentowali swoje talenty
w przedstawieniu  pt.: „Jasełka na ludowo”. 

Oprócz montażu słowno–muzycznego, szanowni goście obejrzeli także pokazy taneczne. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Następnie dzieci obdarowały swoich ukochanych dziadków upominkami, wykonanymi własnoręcznie kalendarzami. Frekwencja dopisała. Rodzice naszych pociech przygotowali również dla nich poczęstunek w postaci ciasta, kawy, herbaty. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci, poprzez wiersz, piosenkę i taniec, mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoje uczucia oraz podziękować za trud włożony w ich wychowanie.

Katarzyna Przybyłowska

   

PARTNERZY

2019  Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły w Bydgoszczy