Korowód zawodów

7 grudnia 2018 r. w ramach „Tygodnia kariery” odbył się korowód zawodów. Uczniowie klas 4 i 5 szkoły podstawowej wcielili się w przedstawicieli poszczególnych zawodów.Byli wśród nich:policjanci,nauczyciele,trenerzy sportowi, adwokaci, lekarze,muzycy,farmaceuci i inni. Uczniowie zaprezentowali też swój wymarzony zawód w wersji plastycznej-w formie plakatów. Prace te można było zobaczyć na szkolnych korytarzach.                                                                                                                                                                                    I.Klaman.B.Ratajczak.