image1 image2 image3

Światowy Dzień Piłki Nożnej

Światowy Dzień Piłki Nożnej został ustanowiony przez ONZ i obchodzony jest co roku 10 grudnia. Piłka nożna dla wielu z nas to nie tylko zwykła gra, ale często także styl i rytm życia. Głównym celem Światowego Dnia Piłki Nożnej jest zjednoczenie zarówno piłkarzy jak i kibiców oddanych tej grze sportowej.

Z tej okazji SU ustanowił wtorek 11.12. 2018 r. Szkolnym Dniem Piłki Nożnej. Każdy, kto tego dnia przyjdzie w koszulce piłkarskiej będzie zwolniony z odpowiedzi ustnej oraz niezapowiedzianych kartkówek.

 Uwaga!

Koszulka musi być ostatnią, wierzchnią warstwą ubrania. Może być założona na bluzkę/bluzę, a uczeń musi w niej chodzić przez cały dzień. Jeżeli nauczyciel stwierdzi nieprawidłowości, to ma prawo odpytać ucznia.

Opiekunki SU

   

PARTNERZY

2019  Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły w Bydgoszczy