image1 image2 image3

"Twój Robot” w naszej szkole

W dniu 17 września 2015 roku odbyły się w  naszej szkole warsztaty z robotyki w ramach akcji „Twój Robot”. Na pierwszych czterech lekcjach uczniowie klas 3, 4, 5 i 6 Szkoły Podstawowej, mieli możliwość uczestniczenia w tych kreatywnych i ciekawych zajęciach. Warsztaty te to połączenie informatyki, budowania robotów i świetnej zabawy.

Celem zajęć było pokazanie, że robotyka może być przygodą, pasją, a w przyszłości zawodem z perspektywami. Nie trzeba mieć żadnym specjalnych zdolności wystarczy ciekawość świata i chęć spróbowania czegoś nowego. Uczniom bardzo podobały się roboty wykonane z klocków Lego, których mogli dotknąć i nimi pokierować. Może rozbudzi to ich zainteresowania robotyką!

   

PARTNERZY

2019  Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły w Bydgoszczy