Szkolna gra „Tolerancja”

W ramach Tygodnia Życzliwości w naszej szkole miało miejsca wiele działań i akcji.

W czwartek 22 listopada uczniowie klas 4,5 i 6 uczestniczyli w szkolnej grze o tolerancji. Każda klasa musiała rozwiązać 9 zadań.

Najbardziej tolerancyjni uczniowie w naszej szkole to przedstawiciele klas: 4c, 5a i 6e.

Dziękuję wychowawcom za wytypowanie i przygotowanie uczniów do gry, a przedstawicielom klasy 3cg, czyli Jakubowi Pachnik, Patrykowi Mroczek, Krystianowi Czerwińskiemu, Łukaszowi Tobisz, Jakubowi Grzesiak i Olivierowi Zarębie za przeprowadzenie konkursu i stworzenie uczestnikom przyjaznej atmosfery.

Grę przygotowała Anna Kiełpinska

2018  Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły w Bydgoszczy