PODARUJ DZIECIOM UŚMIECH !!!

(AKCJA CHARYTATYWNA)

Ogłaszamy wielką zbiórkę darów dla podopiecznych Bydgoskiego Zespołu Placówek Opiekuńczo- Wychowawczych z ul. Traugutta 5.

PODARUJ DZIECIOM UŚMIECH !!!

(AKCJA CHARYTATYWNA)

Akcja trwa od  28.11.2018 r. do 12.12.2018 r.

Potrzebujemy:

- artykuły szkolne (zeszyty, bloki techniczne, rysunkowe, kolorowe, kredki, nożyczki, kleje, taśmy klejące).

- artykuły spożywcze z długim terminem ważności (ryż, makarony, ogórki konserwowe, papryki konserwowe, ketchup, majonez, woda, cukier, mąka, przyprawy tj.: sól, pieprz, papryka, czekolada, ciastka..).

- chemia (proszki do prania, płyny do płukania, płyny do naczyń, pasty do zębów, szczoteczki do zębów, maszynki do golenia, podpaski i wkładki higieniczne, płyny do podłóg, szampony do włosów, żele do kąpieli).

Dary prosimy przynosić do sali  nr 32 lub 36.

Wesprzyj akcję i spraw dzieciom uśmiech!

2018  Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły w Bydgoszczy