Akcja „Wzorowa Łazienka”

Wszyscy uczniowie zaangażowali się w akcję, oddając głos na najciekawszą galerię. Nasza szkołą zebrała już prawie 3000 głosów, a wygrać można remont łazienek szkolnych o wartości 30 000 zł oraz 100 rocznych zestawów produktów Domestos. Walczymy i głosujemy codziennie na naszą szkołę na stronie www.wzorowalazienka.pl ! Akcja trwa do 30 listopada! Trzymamy kciuki za naszą szkołę!

Dnia 9 września br. Nasza szkołą przystąpiła do akcji „Wzorowa Łazienka” sponsorowana przez firmę Domestos. Twórcy tego programu wraz z ekspertami przygotowali scenariusze lekcji uczącej dzieci higieny, które wychowawcy klas Szkoły Podstawowej przeprowadzili na lekcjach godziny wychowawczej. Uczniowie klas 1-3 przygotowali przepiękne rysunki i makiety swojej wymarzonej łazienki, które zostały umieszczone w galerii na profilu naszej szkoły. Wszyscy uczniowie zaangażowali się