image1 image2 image3

Pasowanie na ucznia

Dnia 7.10.2015 o godzinie 17 odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia i sportowca naszej szkoły. W hali sportowej zebrali się uczniowie klas pierwszych wraz z rodzicami, uczniowie klas czwartych i pierwszych gimnazjalnych. Przybyli również dyrektorzy szkoły, nauczyciele i trenerzy. Po wprowadzeniu sztandarów i odśpiewaniu hymnu z krótkim przemówieniem wystąpił dyrektor szkoły pan T. Gadziński.

W części artystycznej zaprezentowała się klasa IIb , która przygotowała pod kierunkiem pani A. Bielińskiej i K. Czai taniec indiański. Po tej prezentacji nastąpił moment uroczystego ślubowania klas pierwszych. Tekst ślubowania na ucznia szkoły powtarzały poszczególne klasy za córką naszej patronki panią A. Burchadzką, po tym nastąpił moment pasowania przez Dyrektora szkoły. Tekst ślubowania na sportowca odczytał trener i były absolwent A. Rzepa.  Klasy III a i III b pod kierunkiem pani A. Dutkowskiej i D. Targosz  zaprezentowały montaż słowno-muzyczny. Potem nastąpiło ślubowanie uczniów klas czwartych i pierwszych gimnazjalnych. Słowa ślubowania przeczytał były uczeń naszej szkoły  D. Ciechanowski. Na  koniec sportowcy przygotowani przez swoich trenerów panią E. Barej, K. Rochawiak i D. Malinowskiego wystąpili z pokazami akrobatycznymi i gimnastycznymi. Wszystkich gromko oklaskiwali zebrani goście.

GALERIA ZDJĘĆ Z UROCZYSTOŚCI

   

PARTNERZY

2019  Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły w Bydgoszczy