image1 image2 image3

Zdobyliśmy nagrody!

W listopadzie uczniowie klasy 2d brali udział                    w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim wierszy cygańskiej poetki Bronisławy Wajs-Papuszy. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa            nr 37. Uczennica klasy 2d Maja Grzelczak  zachwyciła jury konkursu i zajęła II miejsce.

SP-37 była również organizatorem Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego  pt. „Jadą wozy kolorowe taborami”. Wszystkie prace plastyczne były przepiękne, kolorowe. Szczęście znowu dopisało uczniom klasy 2d. Maja Grzelczak zdobyła wymarzone I miejsce, natomiast Mateusz Szumiło znalazł się na miejscu III.

Laureaci otrzymali wspaniałe nagrody i dyplomy. Gościem specjalnym uroczystości był romski zespół wokalny z odtwórcą roli ojczyma w filmie pt. „Papusza”. Gratulujemy laureatom!

                                                                Opracowała: Grażyna Stępień

   

PARTNERZY

2020  Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły w Bydgoszczy