image1 image2 image3

SAWIN I OLIANA NOWAK - RODZEŃSTWO NA WAGĘ ZŁOTA

Sawin Nowak uczeń klasy 4c , a zarazem zawodnik/tancerz studia tańca Up2Excellence kolejny raz pokazał, że możemy być z niego dumni.

18 listopada na otwartych tanecznych Mistrzostwach Polski, które odbywały się w Twardogórze koło Wrocławia, w kategorii solo do lat 11, zdobył złoty medal i tym samym obronił tytuł z zeszłego roku. Sawin startował również w formacji Wolf Teens i wraz ze swoją grupą zajął 6 miejsce. W turnieju brała udział również jego młodsza siostra Oliana Nowak uczennica naszej szkoły (klasa 1b) i w kategorii solo do lat 7 zdobyła złoty medal.

Rodzeństwo na co dzień trenuje w bydgoskim studiu tańca Up2Exellence pod okiem trenerki Pani Pauliny, która aktualnie wraz ze swoją grupą taneczną WOLF GANG 26.11.2016 wystąpi w FINALE programu telewizyjnego "Mam Talent".

                  

                 

                  

   

PARTNERZY

2020  Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły w Bydgoszczy