image1 image2 image3

NASI PIŁKARZE MISTRZAMI WOJEWÓDZTWA W KATEGORII SZKÓŁ PODSTAWOWYCH!

Piłkarze z klasy 6d okazali się najlepszą drużyną w Województwie. W finale pokonali Szkołę Podstawową z Golubia – Dobrzynia 13:1 oraz Szkołę Podstawową z Brodnicy 7:2. Warto dodać, że zespół trenera Łukasza Jankowskiego  był jedyną niepokonaną w całej edycji tegorocznych rozgrywek, drużyną. W finałowym turnieju udział wzięli następujący zawodnicy: Olaf Wojciechowski, Wiktor Garczewski, Kacper Wierzbanowski, Maksymilian Stróżyński, Paweł Ojrzanowski, Dawid Born, Miłosz Sawa, Filip Karwacki, Mikołaj Dworczak, Oliwier Grzelak.                                                                                                 

                                                                              GRATULUJEMY WYGRANEJ !!!

   

PARTNERZY

2020  Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły w Bydgoszczy