image1 image2 image3

Gimnazjum nr 57 MS Mistrzem Województwa w Piłce Nożnej !

Uczniowie klasy IIIc, której trenerem jest p.Rafał Krygier, zdobyli Mistrzostwo Województwa w kategorii Szkół Gimnazjalnych w rozgrywkach piłkarskich. W finale pokonali najpierw Gimnazjum z Lipna 9:1, a następnie  w meczu decydującym o mistrzostwie pokonali gospodarzy turnieju Gimnazjum z Grudziądza 5:3. W turnieju brali udział następujący zawodnicy: Mikołaj Michalak, Mateusz Magierowski,  Jakub Piątek, Michał Kalitta, Mateusz Zbiranek, Rafał Dobrogowski, Sebastian Ciżmowski,  Jakub Różański, Wiktor Walicki, Krystian Wachowiak.                                                                          
                                                                       GRATULUJEMY WYGRANEJ !!!

   

PARTNERZY

2020  Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły w Bydgoszczy