image1 image2 image3

NASZ ABSOLWENT POWOŁANY DO KADRY ADAMA NAWAŁKI !

To właśnie w naszej szkole, w latach 2002 – 2009 kształcił się i rozwijał swój piłkarski talent, obecnie podstawowy i wyróżniający się zawodnik czołowego klubu piłkarskiej Ekstraklasy Jagielonii Białystok Jacek Góralski.

Pierwszym klubem Pana Jacka  był oczywiście Zawisza Bydgoszcz. Kolejne to Victoria Koronowo, Błękitni Gąbin i Wisła Płock, z której trafił już  do wspomnianej wcześniej Jagielonii Białystok.

Dwa tygodnie temu, naszego absolwenta spotkało niezwykłe wyróżnienie. Trener Adama Nawałka powołał go na dwa mecze pierwszej Reprezentacji Polski: z Rumunią,  w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata w 2018 roku i towarzyski ze Słowenią.                                                                                                                              

                   Serdecznie gratulujemy i życzymy Panu Jackowi udanego debiutu w biało – czerwonych barwach !
 

   

PARTNERZY

2020  Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły w Bydgoszczy