image1 image2 image3

KIERMASZ WIELKANOCNY

22 marca odbył się w naszej szkole Kiermasz Wielkanocny, podczas którego można było podziwiać i kupować ozdoby wielkanocne wykonane przez dzieci, rodziców i Panie ze świetlicy szkolnej. Było świątecznie i wiosennie. 

Na straganach gościły baranki, pisanki, kraszanki, stroiki, palmy, kartki świąteczne i wiele innych ozdób, a babeczki, mazurki i inne słodkości kusiły łasuchów. Chętnych na smakołyki i ozdoby nie brakowało. Dochód ze sprzedaży zostanie wykorzystany na potrzeby i przyjemności naszych uczniów. Dziękujemy wszystkim, którzy kiermasz organizowali i tym którzy dokonali zakupów. Mamy nadzieję, że wielkanocne ozdoby i wypieki zagoszczą na świątecznych stołach w domach naszych uczniów i nauczycieli. 

 

   

PARTNERZY

2020  Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły w Bydgoszczy