image1 image2 image3

Młodzi melomani

Uczniowie z klasy 2b i 3a, kolejny raz uczestniczyli w koncercie edukacyjnym w Filharmonii Pomorskiej. Tematem koncertu była rola muzyki w filmach i bajkach. To był inny koncert niż wszystkie - gośćmi byli wolontariusze z fundacji dr Clown.

Dzieci oprócz rozpoznawania ulubionych melodii z bajek i filmów, tj. Kraina lodu, Toy Story, Akademia Pana Kleksa, Pocahontas, Gwiezdne wojny, bawiły się wraz z dr Clownem i rozwiązywały muzyczne zagadki. 
Muzyka jest językiem uniwersalnym, stanowi najbardziej odpowiedni sposób dla wyrażania spontaniczności. Odgrywa dużą rolę w życiu każdego człowieka - odpręża, wpływa na wszechstronny rozwój osobowości, uwrażliwia, rozwija wyobraźnię oraz dostarcza dużo radości. Tak właśnie było i tym razem, dużo radości płynącej z ulubionej muzyki i śmiechu z dr Clownem. 

Wychowawcy klas 2b i 3a

 

   

PARTNERZY

2019  Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły w Bydgoszczy