image1 image2 image3

APEL PODSUMOWUJĄCY I PÓŁROCZE NAUKI

                 

 

 W dniu 12 lutego  odbył się apel podsumowujący I półrocze nauki.

Prymusem Szkoły Podstawowej nr 15 została Lena Wojewódzka z klasy 5a, a oddziałem z najwyższą średnią klasa 5a. Prymusem Szkoły Podstawowej nr 69 Mistrzostwa Sportowego jest Julia Błaszyk z klasy 6c, a klasą z najwyższą średnią 6b.


      Nagrodziliśmy również uczniów, którzy brali udział w licznych konkursach i akcjach. Pani wicedyrektor Katarzyna Czyszkowska wręczając nagrody, wyraziła swoje uznanie dla pracy i aktywności  wyróżnionych uczniów.  Doceniła ogromny sukces dwóch uczniów klasy 6 piłkarskiej Maksymiliana Sławety i Medarda Dahmsa , którzy zostali finalistami Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego. Pochwaliła również uczniów klas szóstych za wspaniałą , kulturalną zabawę i wyjątkową atmosferę , którą stworzyli  podczas Balu Absolwenta.
Na czwartej godzinie lekcyjnej podsumowaliśmy pracę gimnazjalistów w I półroczu nauki.
Prymusem szkoły została Natalia Wróblak z klasy III b, a oddziałem z najwyższą średnią klasa III a. Gimnazjaliści również udzielali się w licznych konkursach, za co zostali nagrodzeni dyplomami i słodkimi upominkami.

Gratulujemy wszystkim i życzymy sukcesów w II półroczu.

                           

                                               Nasi prymusi - klasa 6b

                      

               Koszykarki z III a -   najwyższa średnia wśród klas gimnazjalnych

    

 

                      

Nasi finaliści Matematycznego Konkursu Wojewódzkiego- Medard Dahms i Maksymilian Sławeta- klasa piłkarska 6d

 

 

 

   

PARTNERZY

2019  Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły w Bydgoszczy