image1 image2 image3

TO BYŁ BAL !!!

   

 

8 lutego odbył się, długo przez najmłodszych uczniów szkoły wyczekiwany, karnawałowy bal przebierańców.  

 

Dzieci zachwycały pięknymi, niezwykle pomysłowymi strojami. Byli sławni sportowcy, bohaterowie bajek, wróżki, królewny, policjanci, piraci, Spider- Man, Batman, bohaterowie z serii filmowej "Gwiezdne Wojny". Niejeden wychowawca miał kłopoty z rozpoznaniem swoich uczniów! Dzieci bawiły się znakomicie pląsając w tanecznych wężach, korowodach, kółeczkach, pociągach w rytm najnowszych przebojów. Dodatkową atrakcją był słodki poczęstunek przygotowany przez wychowawców i rodziców. Po dwugodzinnej zabawie wszyscy opuszczali szkołę w doskonałych nastrojach, a dzieci już planowały stroje na przyszłoroczny bal. 

 

  

 

 

 

 

   

PARTNERZY

2019  Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły w Bydgoszczy